Loading...

Ruch Tekumeniczny vs. Oddziały Shakeroklastów

Stało się. Kruchy pokój w krainie craftu uległ załamaniu. Ruch Tekumeniczny, który po okresie tekudolatrii przeszedł na pozycje otwarcia się na szklany świat, od tej pory traktując shakera jako rodzaj narzędzia które w odpowiednich chwilach może się okazywać przydatne, został oskarżony o fetyszyzację shakera przez grupki neofitów, powoli krystalizujące się w Oddziały Shakeroklastów.

Tekumeniści próbowali odpierać, że oskarżenia o fetyszyzację same w sobie są fetyszyzacją zagadnienia, ale nadaremnie. Głosy sprzeciwu zginęły w huku tłuczonego szkła, kiedy Shakeroklaści rozpoczęli swój nienawistny marsz po multitapach zbijając wszelkie napotkane shakery, nawet posuwając się do świętokradztwa polegającego na tłuczeniu shakerów pełnych czegoś innego niż Ciechan Wyborne. Osoby sączące z shakera piwo powyżej 6,5% alko po krótkiej tyradzie o gwałceniu nadrzędnej idei są siłą wciągane do stojących przed lokalami czarnych Wołg i odwożeni w nieznane miejsca. Kilku udało się uciec. Ponoć od tamtej pory piją tylko podpiwek. Za to z sensoric tumblera.

To nie jest powolny marsz przez instytucje, to są gwałtowne czystki mające na celu utrwalenie jedynie słusznego kierunku dla trwającej rewolucji. Brak ciała rozsądzającego spory daje się we znaki, będący w odwrocie Tekumeniści ponoć planują powołanie IPAskopatu, ale szanse są marne – oślepieni żądzą przymusowej piwangelizacji Shakeroklaści nie zaakceptują żadnych kompromisów. Craft ist Krieg!

Wprawdzie Tekumenistom udało się wpłynąć na przebieg jednego z głównych wydarzeń dziękczynnych craftu (WFP) i opanować dział szkła (kilku Shakeroklastów próbowało wskutek tego popełnić samobójstwo; skończyło się ponoć na samogwałcie), ale Shakeroklaści nie dadzą za wygrane. Podczas WFP ma obowiązywać zawieszenie broni, ale po jego zakończeniu walki z pewnością rozgorzeją na nowo, z siłą jakiej jeszcze w krainie craftu nie widziano. Shakeroklaści zapowiadają pomszczenie zbrukanego honoru craftu i totalną czystkę sensoryczną.

Część populacji przygląda się widowisku z rozbawieniem, część z przerażeniem, w tym wszystkie dziewczyny i partnerki środowiska Shakeroklastów, w liczbie 8 sztuk plus 56 gumowych lal. Zdecydowana większość ma to w dupie i nie wie o so chozi. Stay tuned.

Warszawski Festiwal Piwa 1672631118756765580

Prześlij komentarz

 1. Forma Ci wróciła! ;) Trudno zrozumieć te wszystkie dziwne słowa nie znając greki, ale i tak świetne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kuba chyba trzeba będzie na Beer Geek WFP i inne Festivale piwne brać ochraniacz na zęby??????:OOO

   Usuń
 2. Badziewie Shaker do Badziewia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zapraszamy na Beer Geek Madness i WFP będzie " Akcja Tłuczenia shakerów" -FB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ave Teku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Viva BeerRevolution!!!!shekery na stłuczkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MAM PYTANIE CZY WE WROCŁAWIU I WARSZAWIE NA WFP SZYKUJE SIĘ JAKIŚ "FLASH MOB Z TYM TRZASKANIEM SHEKERÓW???"GDZIE TO JEST NA FB????

   Usuń
 3. Ale gdyby jeszcze ktoś mnie uświadomił o co do cholery chodzi z tymi szejkerami ? Real ale z pompy nie da się nalać do innego szkła, bo wykipi. Widzę, że drżąc przed fundamentalizmem uchodźców wyhodowaliśmy sobie własny (jeżeli w tym wszystkim jest choć cień powagi). Na znak protestu przeciw tak haniebnym ekstremizmom wypiję RIS-a ze słoika po dżemie, niewypłukanego (tak na wszelki wypadek) ;)

  OdpowiedzUsuń

emo-but-icon

Strona główna item

Popularne wpisy (ostatni miesiąc)